MMA PLNajnowszeAndrzej WasilewskiWasilewski po walce ”Mastera”: Tłumaczyć sobie ładną wygraną, zostawmy to polskim piłkarzom!

Wasilewski po walce ”Mastera”: Tłumaczyć sobie ładną wygraną, zostawmy to polskim piłkarzom!

Tym razem głos po walce o mistrzostwo świata zabrał Andrzej Wasilewski czyli uznany promotor boksu w naszym kraju. Jest to także promotor Mateusza Masternaka, który w niedzielę w Anglii stanął przed szansą mistrzowską. Wasilewski zapewnił, że nie ma tutaj tłumaczenia…

Wasilewski

Masternak stanął przed wielką szansą i trzeba przyznać, że było naprawdę blisko. 1 i 7 runda mogła pójść na konto mistrza. Wszystkie pozostałe rundy Masternak wygrywał zdecydowanie. Polak był szybszy i często dochodził do celu. Ciosy naszego reprezentanta robiły wrażenie. Momentami Brytyjczyk był wstrząśnięty i wydawało się, że w ostatnich odsłonach może być całkowite przełamanie. Polak w pewnym momencie rozluźnił się, a wtedy dosłownie serie spadały z wielką mocą w kierunku mistrza.

Promotor zabiera głos!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl krótko skomentował przegraną Mateusza Masternaka w walce o pas mistrzowski.

Ale my nie jesteśmy przegrywami, żebyśmy musieli się pocieszać. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą wygrywać. Walka jest oficjalnie przegrana i to jest klęska. Kropka. Tłumaczymy sobie ładną wygraną. Zostawmy to tym piłkarzom polskim, naprawdę

Wspomniana rozmowa:

Wszystko na to wskazuje, że Smith w kolejnym pojedynku skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (17-0, 13 KO). Warto zaznaczyć, że będzie to rewanż za jedyną przegraną w karierze aktualnego championa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis