MMA PLNajnowszeBez kategoriiWanderlei Silva w USA: Shogun, treningi i jego strona!

Wanderlei Silva w USA: Shogun, treningi i jego strona!

wanderlei-silva.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Wywiad z Wanderlei’em Silva’ą z 17 września zakoszony prosto z jego strony:

Jak wygląda twój trening tu w USA?
W tej początkowej fazie treningu ćwiczę głównie aspekt fizyczny. W piątek (14 września) udaję się do Las Vegas, gdzie będę ćwiczył technikę i samą walkę (sparringi). Poza tym spędzam więcej czasu z rodziną, szczególnie z moim synem. Zawsze żyłem w pośpiechu i nie miałem dużo czasu dla mojej rodziny. To był jeden z powodów, dla których przybyłem do US. Wierzę, że była to zmiana na lepsze, ponieważ dużo trenuję, jestem bardziej skupiony na treningach. Od przyszłego tygodnia zaczynam trenować jeszcze bardziej celując w zwycięstwo. To jest to, czego obecnie najbardziej pragnę. To bardzo ważna walka dla mnie – znowu chcę poczuć smak wygranej.

Jak wygląda twój sztab treningowy?
Jeżeli chodzi o boks to polegam na profesorze Ulissesie Pereira. Pracowałem z nim już wcześniej przy innych okazjach i nauczyłem się doceniać jego styl. Jest dobrym trenerem. Już z nim rozmawiałem i bedzie tutaj w ciągu 10 dni. Podczas czasu przeznaczonego na treningi bokserskie Ulisses będzie w stanie poprawić moją technikę bokserską. Jeżeli chodzi o jiu-jitsu skontaktowałem się z dużym nazwiskiem w dziedzinie JJ, żeby pomógł mi w treningu parterowym, ale nie ujawnię jeszcze, kim jest ta osoba. Potrzebuję potwierdzenia. Poczekajcie jeszcze kilka dni – będą dwa nowe, dobre nabytki do mojej drużyny.

Jakie przewidywania co do walki Shoguna na UFC 76?
To będzie bardzo dobra walka. Shogun jest moim przyjacielem. Powiedział, że zawiódł sie na mnie, ale już z nim rozmawiałem. Zadzwoniłem do niego i wyjaśniłem mu, że nigdy nie trenowałem z tym facetem, z którym walczy. Widziałem go w Xtreme Couture, ale nie ćwiczyłe z nim! Nigdy bym tego nie zrobił ani Shogunowi, ani nikomu z Chute Boxe! Jestem związany z nimi. Zadzwoniłem i rozmawiałem z Shogunem, zrozumiał mnie doskonale. To dobry facet – nie chcę niszczyć przyjaźni czy to z nim czy z kimkolwiek innym. with him and would never do so – neither with him nor with anyone at Chute Boxe. I have warm feelings for all. I called and talked to him (Shogum), he understood it perfectly. He’s a good guy; I don’t want to spoil my friendship either with him or with anyone else. Dopóki mam coś do powiedzenia, nasza przyjaźń zawsze zwycięży.

Chcesz coś powiedzieć swoim fanom w Brazylii?
Tworzę kanał do komunikacji z moimi fanami w Brazylii, ponieważ tutaj nawet nie mogę oglądać brazylijskiej TV. Mogę tylko oglądać video na You Tube, a wszystko co wysyłają fani jest interesujące. Naprawdę super! Ludzie, którzy chcą skontaktować się ze mną bezpośrednio będą mogli wysłać mi wiadomość i rozmawiać za pomocą bloga dostępnego na stronie. Będę odpowiadał tak dużo, jak to tylko będzie możliwe. Teraz mam dostęp do internetu w domu, a to pozwoli mi na łatwiejszą interaktywność z fanami. Do wszystkich tych, którzy mi kibicują – pamiętajcie, że potrzebuję waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Dostaje dużo ciepłych słów od fanów. Mój dorobek wydaje się podobać Amerykanom. Mam tu dużo fanów. Brakuje mi moich znajomych z Brazylii – imprezy, zainteresowanie moją osobą – kocham mój kraj! Mam nadzieje wrócić najszybciej i znowu wszystkich zobaczyć. Chciałbym przesłać specjalne całusy mojemu tacie, mojej mamie, bratu, szwagierce, wszystkim! Wand Fight Co. pracuje cięzko dla nas sprzedając nasza markę na całym świecie. Chcę im podziękować za bycie bardzo profesjonalnym. Robicie wspaniałą robotę. Niech bóg pozwoli mi przynieść radość wszystkim. Pracują cięzko i daję z siebie wszystko. Uściski dla wszystkich.to everyone.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis