MMA PLNajnowszeFAME MMA”Wampir” wściekły! Michał Pasternak zapowiada przed walką: Będzie miał taki kocioł, że… 

”Wampir” wściekły! Michał Pasternak zapowiada przed walką: Będzie miał taki kocioł, że… 

Michał Pasternak (16-9) już dziesiątego lutego stoczy swój czwarty pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Wampir” nie unika mocnych słów, które rzuca w kierunku swojego najbliższego rywala czyli Alana Kwiecińskiego. Nie od dziś wiadomo, że Pasternak ładnie mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”. Ich starcie odbędzie się w Krakowie na jubileuszowej 20-edycji. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1.

Kwieciński

O tym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Początkowo ”Alanik” zapewniał, że nie da zarobić Pasternakowi i mu się ”wybić”. Szybko jednak zmienił zdanie. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie zdecydowanym faworytem.

Pasternak już trzy razy wystąpił w freakowej organizacji i za każdym razem wychodził zwycięsko. Warto zaznaczyć, że na FAME MMA 20 miało dojść do walki ”Wampira” z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Pasternak zapowiada!

Michał Pasternak w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zabrał głos po ogłoszonej jego walce z Alanem Kwiecińskim. 

”Wampir” zapowiada, że od samego początku narzuci straszliwą presję, a w tej sytuacji Kwieciński szybko będzie miał dość pojedynku i się po prostu podda. 

Kwiecińska od pierwszej minuty będzie miał taki kocioł, że sam się znokautuje, położy, podda i powie, że nie ma siły. Narzucę taką presję, że z czymś takim jeszcze się nie spotkał

Na tej samej gali zobaczymy turniej freak fighterów. W stawce pojawią się dwa miliony złotych. W tak zwanym co-main evencie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński w formule K-1 stoczy rewanżowy pojedynek z Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis