MMA PLFAME MMAWampir mocno o walce Zadora-Kwieciński: Jeden i drugi charakterny, honorowy, zasadowy!

Wampir mocno o walce Zadora-Kwieciński: Jeden i drugi charakterny, honorowy, zasadowy!

Już dwudziestego dziewiątego września na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie dojdzie do starcia w formule MMA pomiędzy Dominikiem Zadorą, a Alanem Kwiecińskim. O nadchodzącym pojedynku wypowiedział się Michał Pasternak. Niewykluczone, że ”Wampir” w przyszłości zmierzy się z wspomnianym Zadorą i ”Alanikiem”, z którymi jest tak zwana spina.

Pasternak

Kwieciński w tym roku stoczył dwie walki. ”Alanik” w końcu przełamał złą serię podczas gali FAME MMA 17, gdy wszedł w ostatniej chwili na zastępstwo. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzył się z mistrzem FAME – Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Walka została zakontraktowana w formule K-1 w małych rękawicach, więc w stawce nie było pasa. Kwieciński w drugiej odsłonie efektownie znokautował rywala.

Ostatni pojedynek Kwieciński odnotował na gali FAME MMA 18, gdy zmierzył się z Tomaszem Gromadzkim. ”Zadyma” był często obalany, ale po stronie Kwiecińskiego brakowało kontroli. Stójka była zdecydowanie po stronie Gromadzkiego, który parę razy wstrząsnął rywalem. Gromadzki po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. ”Alanik” kompletnie nie zgadzał się z werdyktem.

Pasternak zabiera głos!

Michał Pasternak w najnowszym wywiadzie z Arturem Przybyszem wypowiedział się o nadchodzącej walce Alana Kwiecińskiego z Dominikiem Zadorą. Nie brakowało mocnego komentarza w wykonaniu ”Wampira”.

Świetna walka. To jest druga osoba, która mówi, że szukam atencji na jego osobie – że daje mało efektowne walki, że mam kwadratową stójkę i tego typu rzeczy. Jak ja zareagowałem? Świetna walka. Dwóch wybitnych gości, którzy myślą, że są wielkimi wojownikami. Na pewno w swoim mniemaniu są, a w moim nie (…) Dla mnie świetna walka, nie? Jeden i drugi charakterny, honorowy, zasadowy – tak bardzo, że przy każdym wywiadzie muszą o tym przypominać. Teraz jest w ogóle wysyp tych wszystkich ludzi, którzy podczas wywiadu mówią 10-razy o tym ile mają charakteru, honoru i wszystkiego co najlepsze.   

Pasternak ma za sobą dwie walki w FAME MMA, gdzie pokazał się z świetnej strony. Podopieczny Mirosława Oknińskiego pokonał Piotra ”Szeli” Szeligę oraz Pawła ”Tybori” Tyburskiego. Teraz Pasternak chciałby zawalczyć o pas freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis