MMA PLInneWalt Harris po śmierci swojej pasierbicy: Ten ból jest nie do zniesienia

Walt Harris po śmierci swojej pasierbicy: Ten ból jest nie do zniesienia

Foto: Walt Harris Instagram
Foto: Walt Harris Instagram

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Walt Harris (13-7, 1 N/C) przeżył wielką osobistą tragedię. Poszukiwania jego zaginionej pasierbicy miały tragiczny koniec.  Znaleziono bowiem szczątki 19-letniej dziewczyny.

“The Big Ticket” miał wystąpić 7 grudnia na gali w Waszyngtonie, gdzie miał zmierzyć się z Alistairem Overeemem. Zamiast niego w walce wieczoru gali UFC on ESPN 7 zawalczy Jairzinho Rozenstruik.

Po kilku tygodniach poszukiwań  Aniah Haley Blanchard, nadeszła tragiczna wiadomość. Odnaleziono szczątki dziewczyny.

Badania potwierdziły tożsamość nastolatki. Sam Harris zamieścił zaś dziś emocjonalny wpis na swoim koncie na Instagramie.

“Moja kochana dziewczynka. Dziękuję ci za to, że pomogłaś mi zmienić moje życie na lepsze. Za uczenie mnie jak być człowiekiem i lepszym ojcem. Za bycie moim fanem – czy to przy zwycięstwie, porażce czy remisie. Za to, że zawsze wiedziałaś co powiedzieć,  aby na mojej twarzy zagościł uśmiech i podnieść mnie na duchu kiedy chciałem się poddać. Ten ból jest nie do zniesienia. Wiem, że chcesz abym pozostał  silny, ale to takie trudne dziecinko. Znajdę na to sposób, obiecuję ci. Teraz nic nie ma sensu, jestem taki zagubiony. Mam nadzieję, że byłaś ze mnie dumna… Pozbieram się, tatuś potrzebuje tylko czasu. Kocham cię tak bardzo. Opiekuj się nami tak jak zawsze to robiłaś. Potrzebujemy cię bardziej niż kiedykolwiek. Mój mały potężny tygrysek jest teraz aniołem. Dziewczynko, kochamy cię na zawsze”

View this post on Instagram

My sweet baby girl… I just wanna thank you for helping me change my life for the better… For teaching me how to be a man and a better father! For being my biggest fan win, lose , or draw! For always knowing what to say to put a smile on my face and lift me up when I was down and wanted to give up. You light up my world I’m so many ways. This pain is unbearable… I know you want me to be strong but it so hard baby it so hard. I’m gonna find away I promise you I will. Right now nothing makes sense and I’m so lost. I just want you back. I hope I made you proud… I’m gonna keep going daddy just needs time. I love you so much. Look after us like you always did. We need you now more than ever. My lil mighty mighty tiger is a angel now. I love you baby girl forever and ever!

A post shared by Walt Harris (@thebigticket205) on