MMA PLNajnowszeClout MMAWalka raperów na Clout MMA 4! Zbuku zmierzy się z Majorem SPZ

Walka raperów na Clout MMA 4! Zbuku zmierzy się z Majorem SPZ

Czas na głośne debiuty na CLOUT MMA 4. Witamy młodą krew w naszej organizacji. 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi Michał ZBUKU Buczek zmierzy się z Pawłem MAJOREM SPZ Majewskim.

Clout

Bilety na galę CLOUT MMA 4 są dostępne na platformie GoingApp.pl!

Pora ogłosić kolejnych debiutantów na gali CLOUT MMA 4. Raperzy za każdym razem świetnie prezentują się nie tylko na konferencjach, ale i w klatce. Przedstawiciele tego środowiska słyną z twardych i charakternych pojedynków. I tak będzie i tym razem!

Pojedynek ZBUKA MAJOREM SPZ to gwarant ostrej walki do końca! Panowie wjadą do klatki i zmierzą się w formule MMA na dystansie trzech rund po trzy minuty. Obaj zasłynęli z hitowych utworów. Czas się przekonać, czy w klatce potrafią tyle, co przed mikrofonem.

To czwarta walka ogłoszona na gali CLOUT MMA 4. Fani poznali wcześniej zestawienia Lexy Chaplin – Marta LINKIMASTER LinkiewiczMarcin CESARZ Najman – Jacek MURAN Murański na brutalnych zasadach DIRTY STREET BOXING i Dawid CRAZY Załęcki – Patryk WIELKI BU Masiak.

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Michał ZBUKU Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Michał „ZBUKU” Buczek – Paweł „Major SPZ” Majewski
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis