MMA PLNajnowszeFAME MMAWalka Don Diego na FAME 20 zagrożona! Kubiszyn wyjaśnia: Na moich warunkach, albo w ogóle!

Walka Don Diego na FAME 20 zagrożona! Kubiszyn wyjaśnia: Na moich warunkach, albo w ogóle!

Mateusz Kubiszyn podczas ostatniej gali FAME MMA został ogłoszony w klatce jako nowy nabytek freakowej organizacji. Do debiutu ”Don Diego” ma dojść na jubileuszowej 20 edycji, lecz pojawia się jeden problem. Mianowicie chodzi o formułę walki, w której mistrz GROMDY ma zawalczyć na wspomnianej gali. Kubiszyn wyjawił, że zaproponowano mu walkę z pro sportowym zawodnikiem MMA.

Kubiszyn

Przypomnijmy, że o walce Mateusza w FAME mówiło się już jakiś czas temu. Adam Okniński w mediach społecznościowych zdradził, że miał propozycję zawalczyć w Szczecinie z ”Don Diego”, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem. Czy w przyszłości pomysł takiego zestawienia wróci? Tego nie możemy wykluczyć.

Don Diego zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych wyjawił, że jego start na gali FAME MMA 20 stoi pod znakiem zapytania. ”Don Diego” wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje.

Ja po treningu i muszę się z wami czymś podzielić, bo tak cały czas pytacie – ”Diego co z twoją walką na FAME’ 20, dlaczego stoi pod znakiem zapytania”. Ja odpowiem bardzo krótko ”Polish Zombie” nie miał racji. Nie tylko freak fighterzy przychodzą tam po łatwe pieniądze. Sportowcy też przychodzą po łatwe siano i na tym to polega. Ja zaproponowałem już jakiś czas temu bardzo fajne, widowiskowe dla was przede wszystkim warunki walki. Żeby zrobić 1 rundę boks, 2 rundę K-1, 3 rundę MMA, żeby cały czas dokładać kolejną płaszczyznę. No i nie ma co ukrywać – moim przeciwnikiem ma być zawodnik MMA. No i po prostu jego team, myślę że zawodnik nie, ale jego team obsrał zbroję i boi się najzwyczajniej w świecie wypuścić swojego zawodnika do takich formuł. Chcą mieszać, żeby 1 była w MMA, albo w 2 rundzie. Tamto, siamto! Boją się, że mogą być znokautowani w 1, albo 2 rundzie. W trzeciej będą mieli już dużo więcej argumentów, bo to wiadomo moja najsłabsza płaszczyzna. Także oto wszystko chodzi. Freak fighterzy i sportowcy przychodzą tam po siano, po łatwe siano. Ja nie ukrywam przychodzę też tam po siano, ale też po wyzwania i tym razem stawiam warunki, albo będzie po mojemu, albo w ogóle. I po temacie (…) Tym razem ja stawiam warunki 0-1, bo to mój pomysł na formułę walki. Albo będzie walka, albo nie będzie walki. Pozdrooo!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis