MMA PLNajnowszeBoksWalka coraz bliżej? Kolejna wymiana zdań Różański-Bellew: Czekam na odpowiedź!

Walka coraz bliżej? Kolejna wymiana zdań Różański-Bellew: Czekam na odpowiedź!

Łukasz Różański (15-0, 14 KO) w ostatnim czasie zgłosił się jako chętny do walki z Oleksandrem Usykiem. Ukrainiec, bowiem miał stoczyć hitową walkę w boksie z Tysonem Furym, lecz Brytyjczyk doznał kontuzji, a walka została przeniesiona. W tej sytuacji nasz reprezentant zgłosił swoją gotowość. Teraz jednak kolejny raz słowa w kierunku Łukasza skierował Tony Bellew.

Różański

Od dłuższego czasu mówiło się, że Różański wystąpi na gali w Arabii Saudyjskiej, a jego przeciwnikiem będzie mistrz świata w wadze cruiser  Badou Jack (28-3-3, 17 KO), ale nie ma żadnych konkretów. Wydaje się, że nic z tego ostatecznie nie będzie.

Pojawił się też pomysł pojedynku z Kevinem Lareną, lecz ten postanowił wybrać lepszą ofertę walki w Arabii Saudyjskiej.

Tony Bellew nie odpuszcza!

Jak widać Tony Bellew nie odpuszcza i dalej ma nadzieję na powrót, aby zawalczyć o tytuł z naszym reprezentantem.

Tony Bellew: Masz pas, który wkrótce będzie mój

Łukasz Różański: Zobaczymy. Tak jak już ci mówiłem, czekam na odpowiedź w sprawie kontraktu

Bellew to były mistrz świata WBC w kategorii junior ciężkiej. 41-latek w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi pięściarzami jak David Haye, IIunga Makabu, Nathan Cleverly, Adonis Stevenson czy Oleksnadr Usyk. Z Ukraińcem stoczył swoją ostatnią walkę, która miała miejsce w 2018 roku. Bellew początek miał znakomity, ale Usyk przetrwał cięższe momenty i w ósmej rundzie znokautował rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis