MMA PLArchiwumKhamzat ChimaevWalka Chimaev-Costa mocno zagrożona! Dana White zabiera głos

Walka Chimaev-Costa mocno zagrożona! Dana White zabiera głos

To nie jest dobra wiadomośc przed UFC 294, która już dwudziestego pierwszego października odbędzie się w Abu Dhabi. Zagrożony, bowiem jest co-main event nadchodzącej gali. Dana White potwierdził, że jest duża szansa na odwołanie pojedynku Costa-Chimaev.

Chimaev

Przypomnijmy, że Brazylijczyk musiał przejść zabieg łokcia przez infekcje. Costa nie chce odwoływać walki i mimo problemów skrzyżować rękawice z ”Borzem” już w Abu Dhabi. Teraz decyzje w tej sprawie podejmie największa organizacja na świecie. 

Przy gali UFC 294 pojawiły się potworne problemy. Charles Oliveira wypadł z pojedynku, a jego miejsce zastąpił mistrz wagi piórkowej – Alexander Volkanovski. Tym samym szybko dojdzie do wyczekiwanego rewanżu Islama Makhacheva z Australijczykiem.

Dana White zabiera głos!

Dana White zabrał głos w sprawie co-main eventu UFC 294. Prezydent UFC wyjawił, że walka Khamzata Chimaeva z Paulo Costą może zostać odwołana.

Tak. To możliwe, że walka się nie odbędzie. Powinienem wiedzieć już niedługo jak to wyjdzie, chyba, że kolejny gość będzie gadał zbyt dużo.  Mam nadzieję, że już niedługo będę miał dla was oficjalną odpowiedź.

”Borz” ma za sobą sześć pojedynków w największej organizacji na świecie – tylko jeden zakończył się decyzją sędziów. Chimaev w poprzednim roku odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Khamzat po 3-rundowej wojnie pokonał na punkty Gilberta Burnsa. Ostatni raz Khamzat w klatce zameldował się, podczas UFC 279, gdzie bez problemów w pierwszej odsłonie poddał Kevina Hollanda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis