MMA PLNajnowszeFAME MMAW sieci pojawił się tiktok z walki Szeliga vs Marcoń. Zobacz jak Szeli pokonuje “Szatana” jedną ręką [WIDEO]

W sieci pojawił się tiktok z walki Szeliga vs Marcoń. Zobacz jak Szeli pokonuje “Szatana” jedną ręką [WIDEO]

W sieci pojawił się TikTok z walki Piotr Szeliga vs Natan Marcoń, która odbyła się na wczorajszej jubileuszowej gali FAME MMA 20. Starcie to odbyło się w formule bokserskiej z zaznaczeniem, że “Szatan” walczył z rywalem mającym do dyspozycji tylko jedną rękę!

Szeliga vs Marcoń

Mimo takich warunków starcia, Szeliga bez większych problemów pokonał mającego po raz kolejny poważne problemy z rywalem Natana Marconia.

Starcie to organizacja FAME MMA opisała następująco:

“TYTANOWA RĘKA Szeligi zdeklasowała kontrowersyjnego Szatana! 1 minuta i 15 sekund… Tyle wystarczyło, aby Szeli wyprowadził decydujący cios! Nokaut to zdecydowanie ulubione zakończenie walk Piotra! Cudowna robota!” -czytamy na portalu X.

W sieci pojawił się tiktok z walki Szeliga vs Marcoń. Zobacz jak Szeli pokonuje “Szatana” jedną ręką

Teraz natomiast możecie zobaczyć w jaki sposób Piotr Szeliga pokonał Natana Marconia. W sieci pojawił się bowiem TikTok z zakończenia tej walki.

Zwróćcie uwagę na szalejący błędnik “Szatana”, który wyrwał potężnego sierpa na głowę od Szeligi.

Właśnie, pytanie – czy to faktycznie był szalejący błędnik popularnego freak fightera, który w jednej z poprzednich walk tuż po jej rozpoczęciu klepnął w matę, by się poddać zaledwie po jednej sekundzie?

Zobaczcie sami:

JEDNORĘKI PIOTR SZELIGA nokautuje NATANA MARCONIA 😂🔥👏

Posted by Sporty walki z humorem on Saturday, February 10, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis