MMA PLNajnowszeKSWW jaki sposób Łukasz Charzewski odszedł z FEN i podpisał kontrakt z KSW? Były mistrz odpowiada!

W jaki sposób Łukasz Charzewski odszedł z FEN i podpisał kontrakt z KSW? Były mistrz odpowiada!

Teraz już wiemy dokładnie w jaki sposób Łukasz Charzewski odszedł z organizacji FEN i podpisał kontrakt z Federacją KSW. Były mistrz wagi lekkiej FEN-u opowiedział wszystko w ostatnim programie Oktagon Live, gdzie był gościem.

Łukasz Charzewski odszedł z FEN i podpisał kontrakt z KSW

Charzewski obecnie związany jest kontraktem z Federacją KSW. Do nowego pracodawcy odszedł jako aktualnie panujący mistrz wagi lekkiej FEN-u, mający rzekomo ważny kontrakt z organizacją Pawła Jóźwiaka.

Po tym transferze prezes FEN publicznie krytykował “Harry’ego” za nieszanowanie zapisów jego kontraktu z organizacją Fight Exclusive Night. Jednak okazuje się, że – zdaniem Charzewskiego – wspomniane nieszanowanie zapisów kontraktowych dotyczyło samego organizacji FEN.

ZOBACZ TAKŻENajman odpowiada kibicom odnośnie zdrowia Gołoty: Proponuje wybrać się z nim w góry…

W jaki sposób Łukasz Charzewski odszedł z FEN i podpisał kontrakt z KSW?

“Harry” w programie Oktagon Live przedstawił lukę, która pozwoliła mu zerwać kontrakt z FEN i zmienić pracodawcę. Jak to zrobił?

“Tu chodziło o pieniążki. Ja miałem dostać pieniążki za walkę w ciągu 30 dni, a ich nie otrzymałem. A ja miałem w kontrakcie taką klauzulę, że jeżeli pieniądze nie będą w ciągu 30 dni to mam prawo zerwać kontrakt. I cała jest taka tajemnica tego wszystkiego. Wiem jaka jest narracja, bo tutaj chodzi o narrację prezesa Jóźwiaka, bo zrobił ze mnie takiego tchórza, kalkulatora, a to w ogóle o to po prostu nie chodziło. Po prostu chodziło o to, że znalazła się luka w kontrakcie, że mogłem uciec i uciekłem w pewnym sensie, uciekłem do jeden z najlepszych organizacji w Europie, jakieś 95 procent zawodników by tak zrobiło. Teraz mam lepsze pieniążki, także sprawa jest dla mnie jasna.”

Przypominamy, że Łukasz Charzewski zadebiutuje w klatce Federacji KSW już 16 grudnia podczas gali XTB KSW 89 w PreZero Arenie Gliwce. Jego rywalem będzie Ahmed Vila. Starcie to odbędzie się w limicie wagi piórkowej.

Bilety na XTB KSW 89 dostępne są na eBilet.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis