MMA PLNajnowszeKSWVarela uderza w Ziółkowskiego za odwołanie walki na PGE Narodwym: Nie zachował się jak prawdziwy mistrz

Varela uderza w Ziółkowskiego za odwołanie walki na PGE Narodwym: Nie zachował się jak prawdziwy mistrz

Wilson Varela uderza w Mariana Ziółkowskiego i przypomina jego ostatnią próbę walki, kiedy to zrezygnował z powodu kontuzji kolana z występu na gali KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym, gdzie miał zmierzyć się w obronie mistrzowskiego pasa wagi lekkiej.

Varela uderza w Mariana Ziółkowskiego

Zaczepka Vareli nie jest przypadkowa, bowiem obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą już 6 kwietnia na pierwszej w historii gali KSW w Paryżu – XTB KSW 93.

Ostatnie bilety dostępne na Ticketmaster.fr

Varela uderza w Mariana Ziółkowskiego za zrezygnowanie walki na PGE Narodwym: Nie zachował się jak prawdziwy mistrz

Varela w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał, że jego zdaniem rezygnacja z tamtej walki i to tuż przed wejściem do klatki była okazaniem braku szacunku do rywala, organizacji KSW i fanów:

Moim zdaniem Marian podczas gali na PGE Narodowym nie zachował się jak prawdziwy mistrz. To był brak szacunku dla Salahdine’a, kibiców i organizacji. W większości walk zawodnicy wychodzę do klatki z różnymi urazami i nic o tym nie mówią. Jeśli w Paryżu Marian powtórzy to, co na stadionie, pójdę do niego do szatni i będziemy się tam bić.

Jestem przygotowany na każdą sytuację. Kupiłem parę stabilizatorów, które będę chciał podarować Marianowi przed naszą walką. Wtedy będzie na 100 procent sprawny i sprawdzimy, który z nas jest lepszy. […] Jest to poniekąd wzięcie rewanżu za Salahdine’a, za te walki, które się nie odbyły. Myślę, że wielu kibiców z Francji, ale też z Polski, zawiodło się na Ziółkowskim. Moim celem jest pas wagi lekkiej.

A Wy komu będziecie kibicować w nadchodzącej wielkimi krokami walki Varela vs Ziółkowski na XTB KSW 93?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis