MMA PLNajnowszeKSWValeriu Mircea zapowiada nokaut na Parnassie! Jest przekonany: Nigdy w siebie nie zwątpię!

Valeriu Mircea zapowiada nokaut na Parnassie! Jest przekonany: Nigdy w siebie nie zwątpię!

Valeriu Mircea, tymczasowy mistrz KSW wagi lekkiej, już 6 kwietnia stanie przed szansą zdobycia pełnoprawnego tytułu.

Mircea

Valeriu Mircea ma za sobą pięć walk w organizacji KSW i jest na fali czterech wygranych rzędu. W ostatnim pojedynku stanął do rywalizacji z Leo Brichtą. Podczas gali w Libercu rozbił mocnego Czecha w czwartej rundzie konfrontacji i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej. Starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Do gali w Czechach doszło 17 lutego tego roku, a już 6 kwietnia Mircea zawalczy ponownie. Tym razem jego rywalem będzie Salahdine Parnasse, mistrz wagi lekkiej.

– Nie zastanawiałem się nad tym, czy zgodzić się na ten pojedynek – mówi otwarcie Mircea. – Oczywiście, wolałbym mieć dłuższy okres przygotowawczy przed walką z Parnasse’em. Jeśli jednak właściciele KSW chcą, żebym walczył teraz, niech tak będzie. Spełnię ich życzenie, pojadę do Paryża i urwę głowę Salahdine’owi. Nic mnie nie zatrzyma.

Valeriu w całej karierze stoczył aż 39 pojedynków, z których 30 wygrał, a 25 zakończył przed czasem. Teraz też nastawia się na kolejny tryumf i jest pewny swego przed zbliżającą się konfrontacją.

– Jak prawdziwy wilk, pójdę do przodu i pokażę, że jestem mistrzem i gladiatorem. Mam wystarczająco umiejętności, by go zatrzymać – twierdzi Valeriu. – Jest dobry, ale spotykałem mocniejszych niż on. Udowodnię to 6 kwietnia.

Przed ostatnią wygraną „Samotny Wilk” pobił w okrągłej klatce Romana Szymańskiego i posłał na deski Borysa Mańkowskiego oraz Gracjana Szadzińskiego. Za efektowny nokaut latającym kolanem na Mańkowskim Mołdawianin został wyróżniony bonusem. Teraz też chce dać dobre show dla kibiców.

– Nigdy w siebie nie zwątpię. Jestem prawdziwym wilkiem i zawsze idę po swoją zdobycz. Będzie show, którego francuscy kibice nie zapomną.  Wchodzę, obalam, urywam mu łeb. Biorę pas i przywożę go do domu.

Do mistrzowskiej konfrontacji dojdzie 6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu.

[Informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis