MMA PLNajnowszeBoksUsyk podrażniony pytaniami o cios Duboisa! Zaproponował niedzielny rewanż na ulicy!

Usyk podrażniony pytaniami o cios Duboisa! Zaproponował niedzielny rewanż na ulicy!

Oleksandr Usyk (21-0, 14 KO) ma za sobą udaną drugą obronę tytułów wagi ciężkiej. Ukrainiec w dziewiątej odsłonie zastopował Daniela Duboisa (19-2, 18 KO), który zawiesił wysoko poprzeczkę. Po walce pojawiły się duże kontrowersje oraz dyskusje związane z piątą rundą. Tym samym nie brakowało takich pytań po walce. Ukrainiec był podrażniony wspomnianym tematem.

Usyk

Usyk po tytuł mistrzowski w wadze królewskiej sięgnął po tym jak wypunktował Anthony’ego Joshuę. Był też natychmiastowy rewanż. Oleksandr ponownie na punkty pokonał reprezentanta Wielkiej Brytanii.

Mistrz wystąpił w sobotę we Wrocławiu, gdzie odnotował drugą obronę tytułów, ale łatwo nie było… Usyk przede wszystkim miał kapitalne końcówki rund, gdy koncertowo obijał przeciwnika. Dubois szybko się nie poddał i szukał mocnych uderzeń, które docierały do celu. Wydawało się, że Daniel ma dobry plan, bo ciągle bił na korpus, a po kolejnych akcjach widać było na twarzy Usyka grymas bólu.

Usyk odpowiada!

Oleksandr Usyk (21-0, 14 KO) na konferencji prasowej po walce został zapytany o sytuację z piątej odsłony. Mowa oczywiście o ciosie, który został uznany za nielegalny. Bardzo dużo internautów uważa, że był to czysty cios.

Ukrainiec był podrażniony pytaniami o cios Duboisa i zaproponował niedzielny rewanż na ulicy.

– Pojawiły się w internecie głosy, że ten cios w piątej rundzie był prawidłowy i powinien być zaliczony jako nokdaun. I mówili to byli mistrzowie świata

Jestem gotów dać mu jutro rewanż. Dam mu rewanż, ale w walce na ulicy. Jestem gotowy, możemy zrobić to jutro. Żadnych rękawic bokserskich, tylko uliczna walka. Żadnych nóg, tylko gołe pięści!

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis