MMA PLNajnowszeUFCUsman zapewnia, że jest zdrów jak ryba: Moje kolana będą gotowe na sobotę!

Usman zapewnia, że jest zdrów jak ryba: Moje kolana będą gotowe na sobotę!

Kamaru Usman rozładował napięcie wokół swojej osoby – wyrażając pełną gotowość na sobotni pojedynek z Khamzatem Chimaevem.

Usman zdrów jak ryba
Foto: UFC

Wszystko wskazuje na to, że kibice Kamaru Usmana mogą spać spokojnie. Nigeryjczyk na konferencji prasowej przed galą UFC 294 w Abu Zabi został zapytany o sytuację ze środy, która zaniepokoiła całą społeczność MMA. Kamaru zagwarantował, że jest w pełni sił, aby stanąć naprzeciwko Khamzata Chimaeva.

Gwoli przypomnienia, wczoraj w internecie pojawił się materiał, na którym możemy usłyszeć niepokojące słowa byłego mistrza dywizji półśredniej – sugerujące jakiś uraz. Więcej o tym pisaliśmy – [TUTAJ]

– Wszystko w porządku?
– Nie, coś strzeliło.

Usman błyskawicznie odpowiedział, dementując wszelkie plotki o kontuzji. Mimo wszystko dalej pojawiały się głosy – delikatnie rzecz ujmując – podważające wersję 36-latka. Z tejże właśnie okazji Nigeryjczyk postanowił raz jeszcze zaapelować o spokój.

Wszystko w porządku – powiedział. Tak właśnie tworzą się plotki, ktoś coś opublikuje i wszyscy zaczynają to oglądać, i nagle pojawia się pełno ekspertów, którzy wiedzą lepiej. Moje kolana będą gotowe na sobotę, spokojnie.

ZOBACZ TAKŻE: Program Clout MMA przerwany! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie z pięściami [WIDEO]

Miejmy nadzieję, że to już koniec zawirowań przed nadchodzącym wydarzeniem. Połamania nóg!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis