MMA PLGamrotUFC: Zobaczcie reakcje świata po zwycięstwie Mateusza Gamrota!

UFC: Zobaczcie reakcje świata po zwycięstwie Mateusza Gamrota!

Mateusz Gamrot (19-1) zachwyca swoją postawą w klatce. ”Gamer” odnotował drugie zwycięstwo w największej organizacji na świecie, ale w jakim stylu. Były podwójny mistrz KSW zapewnia, że zostanie championem UFC.

Gamrot

Gamrot w Las Vegas zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i szybko ruszył po nogi. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie. Stephens skręcał się po technikę kończącą, ale sam zaraz wpakował się w wielkie kłopoty. Gamrot obchodzi pozycję i idzie po kimurę. To był dobry pomysł!

Tak zareagował świat po zwycięstwie Gamrota!

Mateusz Gamrot (19-1) i jego świetna dyspozycja jest doceniana przez czołowych zawodników UFC. Zobaczcie jak zareagowano po sobotnim zwycięstwie ”Gamera”.

komentarz
komentarz
komentarz

Zobacz także:

Sarara po zwycięstwie w debiucie na KSW 62: Stało się to, czego bardzo się obawiałem… [WIDEO] Oglądaliście?

Tomasz Sarara i jego szalony debiut w mieszanych sztukach walki. Wojownik z Krakowa przeżywał ciężkie chwile i mało kto wierzył, że uda się jeszcze zaskoczyć. Utytułowany kick-boxer walczy do końca i udowodnił, że można sprawić niespodziankę nawet w tak ciężkiej sytuacji.

Jeremy Stephens zabiera głos po przegranej z Mateuszem Gamrotem! Widzieliście?

To jest ciężki okres w karierze Jeremy Stephensa (28-19). Weteran UFC doznał piątej przegranej z rzędu. Amerykanin w Las Vegas został poddany po minucie i 5-sekundach z rąk naszego Mateusza Gamrota (19-1). Warto zaznaczyć, że “Lil’ Heathen” przegrał po raz pierwszy w karierze poprzez poddanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis