MMA PLUFCUFC Waszyngton: Aspen Ladd kończy Yanę Kunitskayę na początku trzeciej rundy! [WIDEO]

UFC Waszyngton: Aspen Ladd kończy Yanę Kunitskayę na początku trzeciej rundy! [WIDEO]

Foto: Combate

Aspen Ladd (9-1) zaskoczyła  Yanę Kunitskayę (12-5, 1 N/C) na początku trzeciej rundy i skończyła Rosjankę przed czasem na UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie.

Choć Ladd mocno ruszyła i skróciła dystans to została łatwo obrócona przez Kunitskayę. Zawodniczki pracowały w klinczu. Po tym jak Rosjanka łapała się siatki sędzia nakazał wznowienie walki na środku. Kunitskaya ponownie dopchnęła przeciwniczkę pod siatkę. Kontrola należał do zawodniczki z Rosji, która wyprowadzała też kolejne kolana korpus. Ladd też jednak była aktywna. Amerykance udało się dzięki haczeniu przewrócić rywalkę. W parterze Kunitskaya długo się broniła, lecz Ladd konsekwentnie pracowała nad pozycją. Udało się też  zadać kilka ciosów i rozciąć twarz. Amerykanka zajęła plecy i zadawała kolejne ciosy z furią. W końcówce popełniła jednak błąd i sama znalazła się na plecach.

Podobnie jak w pierwszej także i w drugiej Ladd zaczęła mocno. Kilkukrotnie trafiła rywalkę.  Kunitskaya starała się utrzymywać walkę w dystansie. Ladd w końcu jednak uzyskała klincz. Tam została obrócona przez Rosjankę. Kunitskaya kontrolowała rywalkę. W końcu pojedynek przeniósł się na środek klatki. Po wymianie kilku ciosów Ladd zdołała zaliczyć udane obalenie. Amerykanka od czasu do czasu próbowała podniesienia pozycji, aby spuszczać ciosy z góry. Kunitskaya odpowiadała zaś łokciami.

Ladd już na początku trzeciej rundy trafiła bardzo mocno lewą ręką i jej rywalka zaliczył nokdaun. Amerykanka zajęła plecy i ruszyła z ground&pound. Kunitskaya nie odpowiadała na kolejne ciosy i sędzia przerwał walkę.

Aspen Ladd powróciła na ścieżkę zwycięstw po ostatniej porażce z Germaine de Randamie.