MMA PLNajnowszeUFCUFC Utica: Walt Harris nokautuje Daniela Spitza tuż przed końcem drugiej rundy [WIDEO]

Walt Harris (11-7) odniósł cenne zwycięstwo na UFC Fight Night 131. Pokonał Daniela Spitza(6-2) w drugiej rundzie czym przerwał serię dwóch porażek.

W pierwszej odsłonie pojedynku nie działo się zbyt wiele. Przez dużą część pierwszej rundy obaj zawodnicy szukali swojej szansy. W końcu Harris trafił frontalnym kopnięciem i kilkoma ciosami. Spitz wyszedł jednak z tej sytuacji obronną ręką.

W kolejnej rundzie Harris szybko zepchnął rywala pod siatkę. Spitz trafił efektownym wysokim kopnięciem na głowę rywala, jednak nie zrobiło to większego wrażenia na Harrisie. “The Big Ticket” wciąż wywierał presję. Pod koniec rundy Harris trafił potężnym lewym sierpowym. Już po tym ciosie jego rywal się zachwiał. Harris postanowił pójść za ciosem. Rywal osunął się na deski. Intensywne ground&pound w końcu zmusiło sędziego do przerwania walki.

Oficjalny czas zakończenia pojedynku – 4:59 w drugiej rundzie.