MMA PLNajnowszeUFCUFC Sao Paulo: Nokaut na gali w Brazylii. Brazylijscy fani zawiedzeni [WIDEO]

UFC Sao Paulo: Nokaut na gali w Brazylii. Brazylijscy fani zawiedzeni [WIDEO]

Nie tak zakończenie karty wstępnej UFC on ESPN+ 22 w Sao Paulo wyobrażali sobie brazylijscy kibice. Sergio Moraes (14-6-1) został bowiem znokautowany przez Jamesa Krause (27-7).

Nokaut na gali w Brazylii

Zawodnicy od razu nie zamierzali się oszczędzać, dając kibicom dość dobre starcie. Na początku sporo do powiedzenia miał Moraes, co powodowało radość u fanów zgromadzonych w hali. Z czasem Krause zaczął jednak przejmować inicjatywę, punktując walkę na swoją korzyść.

W trzeciej rundzie Amerykanin dążył do zwycięstwa, przeważając całą rundę. Choć wysoce prawdopodobne, że 33-latek wygrałby na kartach punktowych, to ostatecznie nie zostawił on decyzji w rękach sędziów. W ostatniej minucie pojedynku “The James Krause” mocno trafił swojego rywala. Moraes zwalił się na ziemię, gdzie zebrał jeszcze potężne ciosy, po których sędzia musiał przerwać pojedynek.

Dla Krause była to szósta wygrana z rzędu. Brazylijczyk z kolei przegrał trzecią kolejną walkę, co może znacząco wpłynąć na jego dalszy kontrakt z Ultimate Fighting Championship.