MMA PLUFCUFC Sao Paulo: Ciasny trójkąt nogami kończy walkę. Brown z efektowną wygraną [WIDEO]

UFC Sao Paulo: Ciasny trójkąt nogami kończy walkę. Brown z efektowną wygraną [WIDEO]

Aktualnie w Sao Paulo trwa UFC on ESPN+ 22. Podczas karty wstępnej efektownym poddaniem popisał się Randy Brown (12-3), który poddał swojego przeciwnika trójkątem nogami.

Starcie Jamajczyka z Warlleyem Alvesem (13-4) toczyło się w dobrym tempie. W pierwszej rundzie Brazylijczyk zdołał nawet zajść rywala za plecy, będąc bliski zapięcia duszenia. Brown wykazał się jednak obroną na tyle dobrą, że później znalazł się z góry.

W drugiej rundzie późniejszy zwycięzca zadał rywalowi kilka dobrych ciosów. Podczas kopnięcia na głowę Alves, mimo tego, że przyjął cios, wykorzystał ten fakt, by popchnąć rywala, po czym ten znalazł się na plecach. Później dopingowany przez publiczność zawodnik dość nieporadnie zajął dominującą pozycję, gdyż Brown od razu spróbował zapiąć trójkąt nogami. “Rude Boy” dość szybko poprawił pozycję, zmuszając rywala do poddania.

Dla Jamajczyka była to druga wygrana z rzędu pod banderą UFC. Alves znów z kolei wkroczył na ścieżkę porażek, gdyż to opisanej walki przystępował on po zwycięstwie nad Sergio Moraesem (14-5-1).