MMA PLNajnowszeMichał OleksiejczukUFC: Polak wyróżniony! Michał Oleksiejczuk nominowany do jednej z nagród w 2023 roku! [WIDEO]

UFC: Polak wyróżniony! Michał Oleksiejczuk nominowany do jednej z nagród w 2023 roku! [WIDEO]

To jest świetna wiadomość. Nasz reprezentant Michał Oleksiejczuk (19-6) został wyróżniony przez największą organizację na świecie. Polak został nominowany do jednej z nagród za 2023 rok. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego występu Michała w amerykańskim gigancie.

Oleksiejczuk

Oleksiejczuk stoczył dwanaście pojedynków w największej organizacji na świecie. Michał zdecydował się przejść do niższej kategorii wagowej. W wadze średniej stoczył cztery pojedynki z czego trzy razy wychodził zwycięsko. 

W tym roku Michał stoczył dwie walki. Pierwszy nastąpił pod koniec kwietnia, gdy zmierzył się z świetnie zapowiadającym się Caio Borralho. Brazylijczyk w drugiej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Oleksiejczuka.

Polak doceniony!

Drugi pojedynek Michała Oleksiejczuka (19-6) został doceniony! Polak pojawił się na liście nominowanych w kategorii ”powrót roku”.

Mowa o walce Oleksiejczuka w Singapurze, gdy pokonał już w pierwszej rundzie doświadczonego Chidi Njokuani. To była prawdziwa wojna! Polak miał również momenty, w których był mocno podłączony. Mimo wszystko Michał wytrwał ciężkie chwile i zaraz zakończył pojedynek przed czasem.

Głosowanie rozpocznie się 30 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis