MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 96: Jairzinho Rozenstruik pewnie pokonał Shamila Gazieva. Lekarz przerwał walkę przed 5. rundą

UFC on ESPN+ 96: Jairzinho Rozenstruik pewnie pokonał Shamila Gazieva. Lekarz przerwał walkę przed 5. rundą

Jairzinho Rozenstruik (14-5) pokonał Shamila Gazieva (12-1) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 96.

UFC on ESPN+ 96 Jairzinho Rozenstruik

Gaziev od początku wywierał presję na rywalu. Rozenstruik dobrze jednak trafiał walcząc “na wstecznym”. Surinamczyk raz po raz trafiał lewym prostym. Gaziev szedł do przodu i w końcu zaatakował serią ciosów. Pochodzący z Dagestanu a reprezentujący Bahrajn zawodnik zepchnął rywala na siatkę. Złapał przeciwnika za jedną nogę i obalił.

Zawodnicy już na początku drugiej rundy wymienili parę ciosów. Gaziev nadal wywierał presję. Rozenstruik dobrze punktował go jednak ciosami prostymi. Gaziev znowu poszukał klinczu. Do końca rundy niepokonany do tej pory zawodnik kontrolował swojego rywala.

Obraz walki w trzeciej rundzie wyglądał podobnie. Gaziev szedł do przodu, ale nadziewał się na uderzenia lewym prostym. Twarz reprezentanta Bahrajnu była już rozbita. Kolejne proste Rozenstruika dochodziły do celu. “Bigi Boy” starał się utrzymywać walkę w dystansie.

W czwartej rundzie Gaziev zdołał zepchnąć rywala na siatkę, ale był na tyle zmęczony, że nie był tam w stanie zbyt wiele zrobić. Rozenstruik kilka razy trafił obszernymi ciosami wycieńczonego rywala. Surinamczyk dalej pracował też jabami. Dokładał do tego też niskie kopnięcia. Pod koniec rundy “Bigi Boy” zamarkował jeszcze obalenie i dołożył kilka uderzeń.

Przed piątą rundą do oktagonu wkroczył lekarz. Okazało się, ze Gaziev miał problemy ze wzrokiem i nie był w stanie kontynuować walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis