MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 92: Magomed Ankalaev efektownie nokautuje Johnny’ego Walkera. Udany rewanż Dagestańczyka! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 92: Magomed Ankalaev efektownie nokautuje Johnny’ego Walkera. Udany rewanż Dagestańczyka! [WIDEO]

Magomed Ankalaev (19-1-1, 1 N/C) efektownie znokautował Johnny’ego Walkera (21-8, 1 N/C) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 92 w Las Vegas.

UFC on ESPN+ 92 Magomed Ankalaev

Walker próbował zaskoczyć rywala efektowną obrotówką. Stosował też sporo niskich kopnięć. Ankalaev był jednak spokojny i konsekwentnie odpowiadał ciosami prostymi. Dagestańczyk wyprowadził też sporo mocnych lowkicków. Jeden z nich trafił jednak w krocze rywala. Spowodowało to przerwę. Brazylijczyk dostał czas, aby dojść do siebie.

Drugą rundę Ankalaev zaczął mocno. Wciąż oglądaliśmy sporo lowkicków i to z obu stron. Rosjanin wywierał presję na rywalu. W końcu fenomenalnie trafił prawą ręką. Potężnym ciosem powalił rywala. Brazylijczyk aż odbił się od siatki. Ankalaev ołożył jeszcze jeden cios i w ten sposób zakończył pojedynek.

https://twitter.com/SpinninBackfist/status/1746360294803161088

Był to rewanż za pojedynek z gali UFC 294. Wówczas to doszło w oktagonie do niezłego zamieszania a walkę po nieumyślnym faulu Dagestańczyka uznano za nieodbytą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis