MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 65: Aleksander Volkov ubił Jairzinho Rozenstruika już w pierwszej rundzie!

UFC on ESPN+ 65: Aleksander Volkov ubił Jairzinho Rozenstruika już w pierwszej rundzie!

Alexander Volkov (35-10) pokonał Jairzinho Rozenstruika (12-4) w walce wieczoru gali UFC Fight Night 207. Rosjanin zwyciężył przez TKO w 1 rundzie.

Volkov UFC

“Drago” szybko rozprawił się z reprezentantem Surinamu, Jairzinho Rozenstruikiem w walce wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN+ 65. Cała walka potrwała zaledwie 132 sekundy.

Od początku było wiadome, że walka będzie rozgrywać się w płaszczyźnie stójkowej. Tak właśnie było. Dużo kopnięć ze strony zawodnika Strela Team. Jairzinho starał się kilka razy rzucać swoimi obszernymi cepami, jednak nie dochodziły one celu. W pewnym momencie “Bigi Boy” ruszył na przeciwnika z ciosami, jednak – jak to ma w zwyczaju – nie zachował chłodnej głowy i zatracił się w swojej szarży. Volkov przeczekał falę oponenta i skontrował go ciosami po których Surinamczyk wylądował na deskach.

Rosjanin wrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Tomem Aspinallem, której doznał w marcu 2022 roku. Wcześniej 33-latek pokonał m.in. naszego rodaka, Marcina Tyburę. Zwycięstwo nad “Bigi Boyem” może przybliżyć Rosjanina do TOP 5 kategorii ciężkiej. Aktualnie Volkov zajmuje 7 miejsce kategorii, a jego rywal jest tylko oczko niżej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis