MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 57: Dominick Reyes spektakularnie kończy Dustina Jacoby’ego i wygrywa po niemal pięciu latach! [WIDEO]

UFC on ESPN 57: Dominick Reyes spektakularnie kończy Dustina Jacoby’ego i wygrywa po niemal pięciu latach! [WIDEO]

Dominick Reyes (13-4) znokautował Dustina Jacoby’ego (19-9-1) już w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 57 w Louisville.

Reyes od początku stosował lowkicki i ciosy proste. Jacoby jednak także bardzo mocno okopywał jego łydkę. W pewnym momencie ruszył na rywala z kombinacją i okazało się to dla niego początkiem końca. Reyes odwinął się mu lewym sierpowym w kontrze. Potem były kolejne ciosy i bardzo mocne kolano. Następne ciosy doprowadziły już do przerwania walki.

“The Devastator” bardzo długo musiał czekać na kolejne zwycięstwo w oktagonie UFC. W październiku 2019 roku skończył przed czasem Chrisa Weidmana. Jako niepokonany zawodnik z bilansem 12-0 dostał szansę walki o pas z Jonem Jonesem. Sprawił legendarnemu rywalowi sporo problemów, ale ostatecznie przegrał z nim na pełnym dystansie. Kolejne trzy walki zakończyły się dla niego zaś bolesnymi nokautami. Najpierw w kolejnym pojedynku mistrzowskim niespodziewanie ubił go Jan Błachowicz. Potem pokonywali go też Jiří Procházka i Ryan Spann. Dzisiejsza wygrana to niezwykła ulga dla Amerykanina i z pewnością wspaniałe uczucie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis