MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 52: Sean Brady zdominował w parterze Gasteluma i poddał go kimurą! [WIDEO]

UFC on ESPN 52: Sean Brady zdominował w parterze Gasteluma i poddał go kimurą! [WIDEO]

Sean Brady (16-1) zdominował i poddał Kelvina Gasteluma (18-9, 1 N/C) na gali UFC on ESPN 52 w Austin.

UFC on ESPN 52 Sean Brady

Brady dość szybko doprowadził do klinczu. Potem złapał rywala za jedną nogę a następnie zaszedł za jego plecy. Wracający po pierwszej porażce w karierze zawodnik miał bardzo dogodną pozycję, ale Gastelum zdołał go zrzucić a potem wrócić do stójki. Brady idealnie trafił prostym w tempo i ponownie akcja przeniosła się do parteru. Amerykanin pracował przy siatce obijając rodaka i szukając kolejnej okazji do poddania.

Gastelum zaczął drugą rundę od kilku niskich kopnięć, ale dość łatwo dał się ponownie przewrócić. Brady znakomicie kontrolował rywala z góry. Raz po raz to był w dosiadzie albo za plecami oponenta. Amerykanin pracował przy tym krótkimi ciosami nie dając sędziemu pretekstu do podniesienia pojedynku.

Zaledwie pół minuty potrzebował Brady, aby przenieść walkę do parteru w rundzie trzeciej. Najpierw spróbował trójkąta rękoma a po chwili przeszedł do kimury. Ta technika okazała się skuteczna. Gastelum musiał odklepać!

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Brady powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce w starciu z Belalem Muhammedem. Sklasyfikowany na dziewiątym miejscu w rankingu wagi półśredniej Amerykanin odniósł szóste zwycięstwo w siódmej walce dla UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis