MMA PLUFCUFC on ESPN+ 42: Alexander Volkov rozbił Alistaira Overeema w walce wieczoru [WIDEO]

UFC on ESPN+ 42: Alexander Volkov rozbił Alistaira Overeema w walce wieczoru [WIDEO]

Alexander Volkov (33-8) skończył Alistaira Overeema (47-19, 1 N/C) w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN+ 42.

Volkov zaczął walkę od mocnych niskich kopnięć na łydkę. Rosjanin wyprowadzał też ciosy proste, ale rywal z czasem zaczął odpowiadać. Dobry cios z dołu w wykonaniu Holendra. Potem jednak “Reem” popełnił błąd i na moment znalazł się na macie. Holender podniósł się jednak. Volkov jednak zamykał go na siatce. Tam wyprowadzał serie ciosów.

Volkov umieszczał kolejne ciosy proste na początku drugiej rundy. “Drago” trafiał raz po raz. Overeem był już mocno rozbity, na jego twarzy było bardzo dużo krwi. Holender próbował jesz cze ratować się obaleniem, ale bez skutku. Chwilę później Overeem znalazł się na deskach. Cios Rosjanina nie był nawet szczególnie potężny, ale wykończony Overeem nie był już w stanie dalej walczyć. Sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Alexander Volkov odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. W październiku ubiegłego roku na gali UFC 254 również w drugiej rundzie zastopował on Walta Harrisa. Aktualny bilans Rosjanina w UFC to siedem zwycięstw i zaledwie dwie porażki.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 42 – wyniki

Organizacja UFC wraca do Las Vegas z mocną rozpiską. W walce wieczoru Alistair Overeem i Alexander Volkov.