MMA PLUFCUFC on ESPN 40: Michał Oleksiejczuk zdemolował Sama Alveya. Co za debiut w wadze średniej! [WIDEO]

UFC on ESPN 40: Michał Oleksiejczuk zdemolował Sama Alveya. Co za debiut w wadze średniej! [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) błyskawicznie rozprawił się z Samem Alveyem (33-18-1, 1 N/C) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN 40.

UFC on ESPN 40 Michał Oleksiejczuk

Oleksiejczuk szybko ruszył na rywala i atakował go mocnymi ciosami. Alvey był zamknięty na siatce. “Husarz” trafił potężnym lewym sierpowym i oponent zaliczył nokdaun. Polak skontrolował rywala w paterze i zaczął obijać go. Alvey wstał, ale to nie oznaczało końca jego kłopotów. Oleksiejczuk ponownie potężnie trafił i sędzia postanowił przerwać tę nierówny pojedynek.

Cały pojedynek trwał zaledwie minutę i 56 sekund. Polski zawodnik zaliczył znakomity debiut w kategorii średniej.

Zobacz także:

Israel Adesanya vs. Alex Pereira na UFC 281. Wielki rewanż w Madison Square Garden!

Poznaliśmy walkę wieczoru gali UFC 281, która już w listopadzie odbędzie się w legendarnej Madison Square Garden. Będzie to pojedynek o pas wagi średniej.

Jorge Masvidal ostro o walce Chimaev-Diaz: Będzie przytulał się do jego nóg i wąchać mu krocze!

To jest mocna wypowiedź! Jorge Masvidal (35-16) w rozmowie z MMA Fighting został zapytany o starcie Nate’a Diaza z Khamzatem Chimaevem. Amerykanin wskazał ”Borza” jako faworyta, lecz widzi szansę na zwycięstwo Diaza. Masvidal podkreśla, że będzie tutaj dystans 5-rund, a Khamzat w ostatnim pojedynku nie wyglądał dobrze kondycyjnie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis