MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 40: Michał Oleksiejczuk zdemolował Sama Alveya. Co za debiut w wadze średniej! [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) błyskawicznie rozprawił się z Samem Alveyem (33-18-1, 1 N/C) w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN 40.

UFC on ESPN 40 Michał Oleksiejczuk

Oleksiejczuk szybko ruszył na rywala i atakował go mocnymi ciosami. Alvey był zamknięty na siatce. “Husarz” trafił potężnym lewym sierpowym i oponent zaliczył nokdaun. Polak skontrolował rywala w paterze i zaczął obijać go. Alvey wstał, ale to nie oznaczało końca jego kłopotów. Oleksiejczuk ponownie potężnie trafił i sędzia postanowił przerwać tę nierówny pojedynek.

Cały pojedynek trwał zaledwie minutę i 56 sekund. Polski zawodnik zaliczył znakomity debiut w kategorii średniej.

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką.

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub).