MMA PLNajnowszeGamrotUFC: Mateusz Rębecki wraca do klatki już w kwietniu! Znamy szczegóły!

UFC: Mateusz Rębecki wraca do klatki już w kwietniu! Znamy szczegóły!

Mateusz Rębecki (19-1) poznał szczegóły swojej czwartej walki w największej organizacji na świecie. ”Rebeasti” jest już coraz bliżej walki z TOP 15, a kolejne zwycięstwo jeszcze bardziej go do tego przybliży. 

Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC

”Rebeasti” chciał trafić do UFC, chciał też zawalczyć w Madison Square Garden – wszystko nastąpiło w tym samym roku!

Rębecki ostatni pojedynek odnotował w Nowym Jorku, gdzie ostatecznie skrzyżował rękawice z Rooseveltem Robertsem (12-4), który zastąpił kontuzjowanego Nurullo Alieva. Amerykanin nie miał nic do powiedzenia. Polak już po trzech minutach i ośmiu sekundach znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Tak to wyglądało:

Znamy szczegóły!

Mateusz Rębecki (19-1) już dwudziestego siódmego kwietnia stoczy swój czwarty pojedynek w amerykańskim gigancie. Podopieczny Piotra Bagińskiego zmierzy się z Joel Alvarez (20-3).

30-latek w UFC odnotował siedem walk z czego pięć zwyciężył. Reprezentant Hiszpanii jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się świetną serią czterech zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończone przed czasem. Joel swojej ostatniej przegranej doznał w lutym 2022 roku, gdy musiał uznać wyższość Armana Tsarukyana. Alvarez od tego czasu wrócił na odpowiednie tory i pod koniec drugiej odsłony poddał Marca Diakiese. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis