MMA PLNajnowszeŁukasz BrzeskiUFC: Łukasz Brzeski już w Las Vegas! Polak w sobotę zawalczy w głównej karcie!

UFC: Łukasz Brzeski już w Las Vegas! Polak w sobotę zawalczy w głównej karcie!

Nie tak Łukasz Brzeski (8-4-1) wyobrażał sobie karierę w największej organizacji na świecie. Nasz polski ciężki już w sobotę stanie przed ostatnią szansą, aby pozostać w UFC. Co ciekawe walka naszego reprezentanta pojawi się w głównej karcie eventu w Las Vegas.

Brzeski

“The Bull” już w sobotę wystąpi w Las Vegas, gdzie zmierzy się z niepokonanym dotąd i debiutującym w UFC – Valterem Walkerem (11-0). 

Brzeski w amerykańskim gigancie stoczył trzy walki i wszystkie przegrał. Warto jednak zaznaczyć, że w debiucie Polak przegrał bardzo, ale to bardzo dyskusyjną, a wręcz kontrowersyjną decyzją sędziów w starciu z Martinem Budayem.

W kolejnych dwóch walkach Polak przegrał na punkty z Karlem Williamsem oraz przez ciężki nokaut z Walterem Costą.

Polak już na miejscu!

Łukasz Brzeski (8-4-1) jest już w Las Vegas, gdzie stoczy swój czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Polak ma świadomość, że jest to ostatnia szansa, aby zmienić los i pozostać jeszcze w amerykańskim gigancie.

Artur Gwóźdź menadżer zawodnika UFC w ostatniej rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, że Łukasz poczynił zmiany w przygotowaniach i wygląda to obiecująco.

Polak ma bilans w UFC 0-3, ale to nie przeszkodziło, aby w sobotę jego walka pojawiła się w głównej karcie. Uroki wagi ciężkiej – chciałoby się powiedzieć! W main evencie kolejnego efektownego zwycięstwa będzie szukał Brendan Allen (23-5), który podejmie Chrisa Curtisa (31-10).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis