MMA PLNajnowszeUFCUFC Londyn: Jorge Masvidal ciężko nokautuje Darrena Tilla w walce wieczoru [WIDEO]

Dośc niepodziewanie Jorge Masvidal (33-13) znokautował Darrena Tilla (17-2-1) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie.

UFC Londyn Masvidal Till

Zaraz po rozpoczęciu pojedynku Masvidal ruszył z kopnięciem, które trafiło… prosto w krocze. Po krótkiej przerwie rozjuszony Till potężnym lewym położył Masvidala na deskach. Amerykanin przetrwał jednak i wrócił do stójki. Anglik dobrze przechwycił kopnięcie przeciwnika i sprowadził walkę do parteru. Ponownie jednak zawodnicy wrócili na nogi. Masvidal wyprowadził kilka mocnych niskich kopnięć. Till odpowiedział jednak znowu potężnym lewym prostym po czym trafił jeszcze kilkukrotnie pod siatką. “Gambered” wciąż pozostawał jednak groźny, trafił Anglika choćby w kombinacji ciosów sierpowych. Pół minuty przed koncem rundy Till zainicjował klincz a potem trafił jeszcze kilkoma naprawdę mocnymi ciosami.

W drugiej rundzie Till wciąż napierał na rywala. Po tym, gdy Anglik przypadkowo włożył palec do oka rywala pojedynek na moment przerwano. Po wznowieniu Masvidal błyskawicznie ruszył po obalenie. Till zdołał jednak wstać i się wyswobodzić. Choć Anglik nadal napierał to sam też przyjmował naprawdę mocne ciosy w kontrach. W końcu Masvidal trafił idealnym lewym sierpowym. Po tym ciosie Amerykanin poszedł za akcją i trafił ponownie. Till runął nieprzytomny na deski oktagonu.

Tym samym Masvidal wrócił na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach. Dzisiejsze zwycięstwo powinno zapewnić mu spory awans w kategorii półśredniej UFC.