MMA PLNajnowszeKhamzat ChimaevUFC: Kolejna hitowa walka ogłoszona! Chimaev zmierzy się z Whittakerem w Arabii Saudyjskiej

UFC: Kolejna hitowa walka ogłoszona! Chimaev zmierzy się z Whittakerem w Arabii Saudyjskiej

Nastąpił czas na ogłoszenie kolejnych hitowych zestawień, które fani zobaczą w 2024 roku w największej organizacji na świecie. Dwudziestego drugiego czerwca UFC pojawi się w Arabii Saudyjskiej. Już w tym momencie poznaliśmy main event oraz główną kartę wydarzenia.

Whittaker

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy pojedynek w kategorii królewskiej. Sergey Pavlovich po nieudanej walce o tymczasowy pas UFC zmierzy się z doświadczonym rodakiem Alexandrem Volkovem. Tym samym dowiemy się kto jest aktualnie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej z Rosji.

Równie ciekawie zapowiada się drugi start w UFC niepokonanego Shara Magomedov. Jednooki wojownik podejmie ostatniego pogromcę Roberta Bryczka. Mowa o Ukraińcu – Ihorze Potieri.

Zapowiada się kozacko!

Tak trzeba powiedzieć o zbliżającej się gali UFC w Arabii Saudyjskiej. W main evencie zobaczymy walkę na szczycie wagi średniej. Niepokonany Khamzat Chimaev zmierzy się z Robertem Whittakerem.

Wielu kibiców spodziewało się, że ”Borz” po ostatnim zwycięstwie dostanie walkę o tytuł. Nic z tego… jak widać potrzebne jest jeszcze jedno zwycięstwo.

To nie koniec, bowiem w wakacje dojdzie do walki o pas wagi średniej pomiędzy Dricusem Du Plessisem, a Israelem Adesanyą.

Tym samym potencjalne zwycięstwo ”Borza” zapewni mu walkę ze zwycięzcą wspomnianego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis