MMA PLNajnowszeUFCUFC Boston: Joe Lauzon w kapitalnym stylu szybko rozprawia się z Jonathanem Pearcem [WIDEO]

Joe Lauzon (28-15) szybko uporał się z Jonathanem Pearcem (9-4) na UFC on ESPN 6 w Bostonie.

UFC Boston Joe Lauzon

Od początku walki obaj zawodnicy wymieniali mocne ciosy. Lauzon zasypał rywala gradem uderzeń, po których ugięły się nogi Pearce’a. Walka trafiła do parteru. “J-Lau” wykluczył dwie ręce i w ten sposób nie pozwalał rywalowi na obronę. Lauzon trafiał przeciwnika kolejnymi ciosami i sędzia w końcu przerwał walkę.

Amerykanin w kapitalnym stylu powrócił do oktagonu po półtorarocznej przerwie. Lauzon przerwał tym samym serię trzech porażek. Zawodnik ten pochodzi ze stanu Massachusetts, dlatego też walczył przed własną publicznością. Jego znakomity występ spotkał się z entuzjastyczną reakcją trybun.