MMA PLNajnowszeUFCUFC Boise: Sage Northcutt nokautuje Zaka Ottowa w 2. rundzie [WIDEO]

UFC Boise: Sage Northcutt nokautuje Zaka Ottowa w 2. rundzie [WIDEO]

Sage Northcutt (11-2) odniósł pierwsze zwycięstwo w kategorii półśredniej UFC. W drugiej rundzie pojedynku pokonał Zaka Ottowa (16-6).

Northcutt bardzo szybko wylądował na macie po mocnym ciosie rywala. Ottow kontrolował przeciwnika w parterze, choć “Super” Sage umiejętnie się bronił.  Ottow szukał gilotyny, ale próba nie powiodła się. Z kolei Northcutt spróbował gilotyny z pleców. jednak również bez powodzenia. W pojedynku jednak wciąż dominował Ottow. Northcutt zdołał wstać w ostatniej minucie rundy i ruszył z mocnym atakiem. Pod koniec rundy spróbował na dodatek duszenia gilotynowego, jednak i tym razem zawodnik ten nie zdołał wykończyć techniki.

Nothcutt dobrze zaczął drugą rundę, jednak szybko znalazł się w parterze. Ottow skontrolował przeciwnika pod siatką . Zawodnicy powrócili do stójki, jednak szybko Ottow sklinczował. Northcutt zdołał przyprzeć rywala do siatki. Po rozerwaniu mocno naruszył rywala. Przeciwnik próbował ratować się sprowadzeniem za jedną nogę, jednak w tym momencie został mocno trafiony kilkoma ciosami młotkowymi i pojedynek został przerwany.