MMA PLNajnowszeKowalkiewiczUFC 301: Znamy szczegóły kolejnej walki Kowalkiewicz! Polka zawalczy w Rio de Janeiro!

UFC 301: Znamy szczegóły kolejnej walki Kowalkiewicz! Polka zawalczy w Rio de Janeiro!

Znamy szczegóły kolejnej walki Karoliny Kowalkiewicz (16-7) w największej organizacji na świecie. Polka wróciła do oficjalnego rankingu w kategorii słomkowej oraz może aktualnie pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. 38-latka już czwartego maja wystąpi na numerowanej gali UFC 301, gdzie zmierzy się z zawodniczką publiczności.

Kowalkiewicz

W main evencie zobaczymy walkę o pas wagi muszej. Alexandre Pantoja (27-5) w obronie tytułu zmierzy się z niebezpiecznym Steve Ercegu (12-1). Jest to niecodzienna sytuacja, bowiem wojownik z Nowej Zelandii szansę mistrzowską dostanie po trzech zwycięstwach w amerykańskim gigancie.

Michel Pereira (30-11) pogromca naszego reprezentanta Michała Oleksiejczuka został wysłuchany i wystąpi w Rio de Janeiro. Michel zmierzy się co ciekawe z zawodnikiem Ankosu Poznań – Makhmudem Muradovem (26-8).

Znamy szczegóły!

Karolina Kowalkiewicz (16-7) już czwartego maja stoczy swój kolejny pojedynek w UFC. Polka wystąpi na numerowanej gali z numerem 301. Karolina w Brazylii, a dokładnie w Rio De Janeiro zmierzy się z zawodniczką publiczności – Iasmin Lucindo (15-5).

Karolina w ostatniej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonała Dianę Belbitę (15-8). Rumunka w pierwszej i drugiej rundzie postawiła twarde warunki w stójce. Można powiedzieć, że te rundy należały do bliskich. Belbita miała momenty, gdy trafiała mocnymi ciosami. W trzeciej nasza reprezentantka kompletnie zdominowała pojedynek i w stójce dzieliła oraz rządziła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis