MMA PLNajnowszeUFCUFC 300: Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Renato Moicano wygrywa mimo nokdaunu! [WIDEO]

Renato Moicano (19-5-1) pokonał Jalina Turnera (15-6) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na jubileuszowej gali UFC 300.

UFC 300 Renato Moicano

Turner szybko kilkukrotnie trafił kopnięciami na tułów rywala. Moicano wyraźnie to odczuł i skleił się do rywala. Brazylijczyk zdołał go obalić. W parterze pracował jak nad najlepszą pozycją. Atakował zarówno łokciem jak i pięścią. “Money Moicano” pokazywał przy tym znakomite umiejętności grapplingowe. Na półtorej minuty przed końcem rundy Turner przy pomocy siatki zdołał wrócić na nogi. Pod koniec rundy potężnym lewym sierpowym “The Tarantula” posłał rywala na deski. Nie zdecydował się jednak na jego dobicie przez co dał mu możliwość powrotu do walki.

Na początku drugiej rundy oglądaliśmy dobre proste z obu stron. To jednak Moicano wywierał presję i po raz kolejny zdołał sprowadzić walkę do parteru. Tym razem szybko uzyskał też dosiad. Brazylijczyk obijał rywala. Po pewnym czasie Moicano wzmocnił swoje ground&pound. Rywal nie byl w stanie odpowiedzieć na serię ciosów, więc sędzia przerwał walkę.