MMA PLNajnowszeUFCUFC 300: Max Holloway zaprosił Gaehtje do bójki na środku oktagonu i znokautował go na sekundę przed końcem! [WIDEO]

UFC 300: Max Holloway zaprosił Gaehtje do bójki na środku oktagonu i znokautował go na sekundę przed końcem! [WIDEO]

Max Holloway (26-7) znokautował Justina Gaethje (25-5) na sekundę przed końcem w pojedynku o pas BMF na gali UFC 300.

UFC 300 Max Holloway

Gaethje wywierał presję na rywalu i potężnie okopywał jego łydkę. Holloway udowadniał jednak, że ma świetny boks. Znakomicie trafił podbródkowym. “Błogosławiony” jak zwykle zadawał sporo ciosów. Rundę zakończył efektowną obrotówką. Gaethje obniżył wówczas pozycję i kopnięcie to doprowadziło do złamania jego nosa.

Holloway świetnie pracował w stójce również w rundzie drugiej. W jednej z akcji trafił jednak palcem w oko rywala. Na szczęście po krótkiej przerwie walkę wznowiono. Zawodnicy wymieniali ciosy i Hawajczyk znowu dopuścił się podobnego przewinienia. Holloway przeważał w liczbę uderzeń na każdej wysokości. Rozbity nos Gaethje wyraźnie mu przeszkadzał.

Oglądaliśmy sporo kopnięć z obu stron. Rozbijanie nogi przeciwnika było głównym elementem taktyki “Highlighta”. Holloway trafił mocno prawą ręką, potem też spróbował obrotówki. Były mistrz wagi piórkowej naruszył zaraz potem również rywala kombinacją. Holloway rozważnie szukał okazji do trafienia kontrolując pojedynek.

Walka o pas BMF weszła w fazę rund mistrzowskich. Gaethje trafił krótką serią, potem raz jeszcze. Holloway również jednak odpowiedział wieloma ciosami dalej rozbijając nos oponenta. “Błogosławiony” dzięki swojej szybkości unikał też większości piekielnie mocnych uderzeń rywala. W końcu Gaehtje jednak trafił na tyle mocno, że Holloway przysiadł na moment.

W ostatniej rundzie Holloway starał się utrzymywać walkę w dystansie i stamtąd atakować. “Błogosławiony:” trafił piekielnie mocno prawą ręką. Gaethje chwiał się na nogach, ale przetrwał ten atak. Hawajczyk trafił też mocnym prawym. Nie brakowało też obrotówek z jego strony. Na sam koniec pojedynku “Błogosławiony” zaprosił rywala do bójki na środku oktagonu. W piekielnej wymianie Holloway trafił i znokautował rywala na sekundę przed końcem!

Max Holloway nowym mistrzem BMF!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis