MMA PLNajnowszeUFCUFC 300: Deiveson Figueiredo poddał Cody’ego Garbrandta na otwarcie jubileuszowej gali [WIDEO]

UFC 300: Deiveson Figueiredo poddał Cody’ego Garbrandta na otwarcie jubileuszowej gali [WIDEO]

Deiveson Figueiredo (23-3-1) poddał Cody’ego Garbrandta (14-6) w pojedynku otwierającym galę UFC 300.

Garbrandt zaczął walkę od kilku niskich kopnięć. Dobrze trafił te w kontrze. Kolejne ciosy Amerykanina zatrzęsły nieco rywalem. Figueiredo wyczekiwał na swoją okazję i popisał się kopnięciem kopnięciem w kontrze na efektowną akcję rywala. Garbrandt poszedł do przodu z kolejnymi ciosami. Brazylijczyk starał się zaprosić go do parteru, ale były mistrz wagi koguciej nie skorzystał z tego. Figueiredo w końcówce r najpierw trafił lewą ręką a potem zainicjował też akcję zapaśniczą.

Na początku drugiej rundy brazylijski “Bóg Wojny” ruszył mocniej do przodu. Przy okazji został skontrowany, ale doprowadził do obalenia. Figueiredo zaszedł za plecy rywala. Zadał kilka mocnych ciosów a potem zapiął trójkąt rękoma. Wydawało się, że technika jest ciasno zapięta, ale “No Love” zdołał się uwolnić. Zaraz potem Figueiredo uzyskał jednak dosiad. Po kilkudziesięciu sekundach Brazylijczyk znowu zaszedł za plecy rywala. Tym razem zapiął mataleo i doprowadził do zakończenia pojedynku.

Figueiredo po stracie tytułu mistrzowskiego w wadze muszej wygrał drugą walkę z rzędu w kategorii koguciej. Wcześniej “Deus da Guerra” pokonał bowiem Roba Fonta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis