MMA PLNajnowszeUFCUFC 298: Anthony Hernandez poddał Romana Kopylova na otwarcie karty głównej [WIDEO]

UFC 298: Anthony Hernandez poddał Romana Kopylova na otwarcie karty głównej [WIDEO]

Anthony Hernandez (12-2, 1 N/C) poddał Roman Kopylov (12-3) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 298.

UFC 298 Anthony Hernandez

Hernandez raz po raz szukał możliwości skrócenia dystansu. Kopylov wyprowadził bardzo mocne kopnięcie na korpus. Na kolejny middle kick rywal zareagował serią ciosów. Hernandez ruszył po jedną nogę Rosjanina, ale ten zdołał się po chwili uwolnić. Amerykanin wciąż ruszał z seriami ciosów, który były zasłoną do kolejnych akcji zapaśniczych. “Fluffy” nie zdołał obalić, ale dłużej przytrzymał oponenta w klinczu akcentując końcówkę rundy kilkoma łokciami.

Drugą runę Hernandez zaczął od kilku dobrych akcji, zwłaszcza atakując prawą ręką. Kopylov odpowiadał piekielnie mocnymi kopnięciami na żebra. Hernandez niewzruszony napierał jednak i doprowadził do klinczu. Były mistrz LFA obniżył pozycję i usadził rywala na macie. “Fluffy” zdołał też zajść za plecy i spróbował duszenia. Potem poprawił uchwyt i poddał rywala.

Anthony Hernandez wygrał w ten sposób piątą walkę z rzędu. Wcześniej Amerykanin pokonywał kolejno Rodolfo Vieirę, Josha Fremda, Marca-Andre Barriaulta i Edmena Shahbazyana. Aktualnie “Fluffy” jest sklasyfikowany w kategorii średniej na 15. miejscu, ale z pewnością ma apetyt na wyższą pozycję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis