MMA PLNajnowszeJan BłachowiczUFC 297: Jan Błachowicz wypada z walki? Mocny komentarz Aleksandara Rakicia!

UFC 297: Jan Błachowicz wypada z walki? Mocny komentarz Aleksandara Rakicia!

Nie jest to dobra wiadomość. Z wpisu Aleksandara Rakicia (14-3) w mediach społecznościowych można wywnioskować, że nie dojdzie ostatecznie do jego rewanżowego pojedynku z Janem Błachowiczem (29-10-1). Do walki miało dojść dwudziestego stycznia podczas gali UFC 297 w Kanadzie. Póki co nie znamy powodów wypadnięcia ”Cieszyńskiego Księcia”.

Do ich walki doszło w maju 2022 roku w Las Vegas. Od początku widzieliśmy mocne wymiany w stójce z obu stron. Lepsze wrażenie robił Błachowicz, który ciągle dochodził do głosu z niskimi kopnięciami, a dodatkowo dobrze bronił ataki oponenta. Były też ciosy na tułów i middel kicki.

W drugiej rundzie Rakić zdobył obalenie i kontrolował z góry przeciwnika przez większość czasu. Błachowicz próbował zaskoczyć i szukał trójkąta nogami. W trzeciej odsłonie ponowne wymiany. Rakić upadł na deski – doznał bowiem poważnej kontuzji nogi.

W main evencie zobaczymy walkę o pas kategorii średniej. Sean Strickland (28-5) w pierwszej obronie tytułu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Dricusem Du Plessisem (20-2).

Rakić mocno komentuje!

Aleksandar Rakić na twitterze zasugerował, że w styczniu nie zobaczymy jego rewanżowego pojedynku z Janem Błachowiczem. Serb jest poirytowany i zamieścił mocny komentarz w tej sprawie.

Rakić ma nadzieje, że wystąpi w Kanadzie, a w zastępstwo wejdzie były mistrz wagi półciężkiej – Jiri Prochazka.

Nie możesz nigdy przegrywać rewanżu, jeśli wypadasz po raz drugi. Legendarne pier******. Zobaczmy czy Samuraj ma jaja, żeby wejść do klatki 20 stycznia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis