MMA PLNajnowszeUFCUFC 294: Islam Makhachev trafił high kickiem i dobił w parterze Volkanovskiego! Dagestańczyk wciąż mistrzem [WIDEO]

UFC 294: Islam Makhachev trafił high kickiem i dobił w parterze Volkanovskiego! Dagestańczyk wciąż mistrzem [WIDEO]

Islam Makhachev (25-1) ponownie pokonał Alexandra Volkanovskiego (26-3). W pierwszej rundzie w walki wieczoru gali UFC 294 znokautował on efektownie rywala. Stawką pojedynku był oczywiście 0pas wagi lekkiej.

UFC 294 Islam Makhachev

Makhachev na początku walki wyprowadził sporo kopnięć. Potem ruszył na rywala i zepchnął go na siatkę. Volkanovski był jednak w stanie odwrócić pozycję. Makhachev potem w tajskim klinczu bardzo dobrze atakował kolanem. Ostatecznie w połowie rundy zawodnicy wrócili na środek oktagonu. W pewnym momencie Makhachev perfekcyjnie trafił high kickiem. Australijczyk padł na matę. Dagestańczyk ruszył do dobitki w parterze. Bardzo mocne ground&pound sprawiło, że sędzia musiał przerwać walkę.

Był to rewanż za pojedynek z gali UFC 284, która w lutym odbyła się w australijskim Perth. Wówczas to po bliskiej walce na pełnym dystansie minimalnie lepszy okazał się Makhachev. Dagestańczyk okazał się lepszy też w drugiej walce i zrobił to znacznie szybciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis