MMA PLNajnowszeUFCUFC 289: Charles Oliveira naruszył Dariusha high kickiem a potem rozbił go w parterze [WIDEO]

Charles Oliveira (34-9, 1 N/C) pokonał Beneila Dariusha (22-5-1) już w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC 289 w Vancouver.

UFC 289 Charles Oliveira

Zawodnicy zaczęli od kopnięć. Efektownie na głowę trafił Oliveira. Kilkadziesiąt sekund później Dariush sklinczował. Potem walka przeniosła się do parteru. Amerykanin irańskiego pochodzenia obijał rywala z góry. Oliveira próbował coś wyczarować atakując nogę oponenta. Na półtorej minuty przed końcem rundy zawodnicy wrócili na nogi. Oliveira po raz kolejny popisał się high kickiem. Brazylijczyk poszedł za akcją i potężnie rozbijał przeciwnika. Dariush przewrócił się po prawym sierpowym i przyjmował kolejne ciosy. W końcu do akcji wkroczył sędzia i przerwał pojedynek.

Były mistrz wagi lekkiej powraca więc na zwycięską ścieżkę po utracie tytułu na rzecz Islama Makhacheva. Wcześniej “do Bronx” wypracował znakomitą serię 11 zwycięstw.

Za nami kolejna gala sezonu regularnego sezonu organizacji PFL. W Atlancie doszło m.in. do sporej niespodzianki i to w walce wieczoru.

Cezary Oleksiejczuk wyśmiewa Adriana Bartosińskiego: Pomaga mi z uśmiechem na twarzy

Dzieje się i wygląda na to, że ciężko będzie to zahamować bez rozwiązania konfliktu w klatce! Cezary Oleksiejczuk wyśmiewa bowiem Adriana Bartosińskiego i robi to z coraz większą częstotliwością. “Bartos” zresztą nie pozostaje dłużny!

Joe Rogan zachwycony zestawieniem Błachowicz vs. Pereira: To szalona walka!

Joe Rogan jest wielkim fanem pojedynku pomiędzy Janem Błachowiczem (29-9, 1 Remis), a Alexem Pereirą (7-2), który odbędzie się 29 lipca na UFC 291 w Salt Lake City.