MMA PLNajnowszeUFCUFC 274: Charles Oliveira zwycięski w walce wieczoru! Co to był za pojedynek!

UFC 274: Charles Oliveira zwycięski w walce wieczoru! Co to był za pojedynek!

Na ważeniu przed galą Oliveira (32-8) przekroczył limit wagowy. Brazylijczyk tym samym stracił pas i nawet w razie zwycięstwa nie mógł go odzyskać. Tytuł mistrzowski w stawce pozostał jedynie dla Justina Gaethje (23-3).

Ależ ta walka się rozpoczyna! Mocny prawy Brazylijczyka i Justin zatańczył lekko na nogach, jednak sprawia wrażenie świadomego. Charles nawsadzał mocnych kolan na korpus. Walka wraca na środek oktagonu i Oliveira bezpiecznie trzyma dystans kopnięciami frontalnymi na korpus. Gaethje trafia podbródkiem i Charles ląduje na plecach!

Oliveira sobie bezpiecznie wraca do siebie na plecach, Justin nie chce wchodzić w parter. Oliveira wstaje, ale znowu po prawym sierpowym ląduje na deskach! Co za walka, a to dopiero minuta tego pojedynku. Znowu ten sam scenariusz, Oliveira dochodzi do siebie na ziemi. Walka wraca do stójki.

Co za wymiany w stójce! Obaj panowie mają swoje momenty. Wydaje się, że Gaethje stracił wiele zdrowia, ciężko oddycha Amerykanin. Trafia prawym prostym Charles! Justin ląduje na deskach. Oliveira wpiął się za plecy i próbuje wszelakich poddań. Wreszcie się udaję wpiąć rękę pod brodę Justina i mamy duszenie zza pleców! Co za dyspozycja! Co za walka!

Zobacz także:

Bellator 280 – wyniki i najlepsze akcje. Bader wciąż mistrzem, Romero kończy równo z gongiem, Niedzielski zwycięża [WIDEO]

Za nami gala Bellator 280 w Paryżu. Nie zabrakło efektownych skończeń. Na pełnym dystansie zawalczyli zaś reprezentanci Polski, choć z różnym skutkiem.

PFL 2022 #3 – wyniki i najlepsze akcje. Harrison, Pettis i MacDonald ze zwycięstwami [WIDEO]

Za nami trzecia gala bieżącego sezonu Professional Fighters League. W Arlington w stanie Texas rywalizację rozpoczęli zawodnicy wagi półśredniej oraz zawodniczki kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis