MMA PLUFCUFC 258: Kamaru Usman skończył Gilberta Burnsa w 3. rundzie [WIDEO]

UFC 258: Kamaru Usman skończył Gilberta Burnsa w 3. rundzie [WIDEO]

Kamaru Usman (18-1) pokonał Gilberta Burnsa (19-4) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC 258.

Burns szybko ruszył do przodu. Kilka dobrych kopnięć w jego wykonaniu. Potem “Durinho” trafił potężnym prawym i nogi mistrza się ugięły. Potem Burns stracił równowagę po wysokim kopnięciu. Usman kopał leżącego rywala, bił ciosami w tułów, ale nie był skory, aby przejść do parteru. “Nigeryjski Koszmar” długo atakował z góry. Po dłuższym czasie zawodnicy wrócili w końcu do stójki. Znakomite ciosy w wykonaniu Burnsa. Były też kopnięcia i kolana. Usman odpowiadał prostymi korzystając z dobrego zasięgu.

Drugą rundę Burns zaczął również od ofensywy. Usman odpowiadał jednak znakomitymi ciosami prostymi. Pretendent nie narzucał już tak mocnego tempa jak w rundzie pierwszej. Usman przeszedł do kontrataku i jednym z ciosów naruszył przeciwnika. Kolejne mocne ciosy Nigeryjczyka. Mistrz zamykał przeciwnika na siatce i obijał raz po raz. Konsekwentne ciosy proste. Po jednym z nich rywal utracił nawet równowagę.

Po kilkudziesięciu sekundach trzeciej rundy Usman po raz kolejny powalił rywala ciosem prostym. Tym razem mistrz ruszył, aby dokończyć dzieła zniszczenia. Kilka kolejnych ciosów z góry sprawiło, że sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

UFC 258 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC. Tym razem w walce wieczoru Kamaru Usman podejmuje Gilberta Burnsa.