MMA PLNajnowszeUFCUFC 235: Pedro Munhoz nokautuje Cody’ego Garbrandta w 1. rundzie! [WIDEO]

UFC 235: Pedro Munhoz nokautuje Cody’ego Garbrandta w 1. rundzie! [WIDEO]

Pedro Munhoz (18-3, 1 N/C) w pojedynku otwierającym kartę główną UFC 235 znokautował już w pierwszej rundzie  Cody’ego Garbrandta (11-3).

UFC 235 Munhoz Garbrandt

Munhoz dość szybko trafił mocnym ciosem i próbował ruszyć po skrętówkę na nogę. Garbrandt trafiał natomiast ciosami prostymi. Obydwaj zawodnicy włączali tez do gry lowkicki, choć zdecydowanie częściej robił to Brazylijczyk. “No Love” z kolei raz po raz ruszał z krótkimi szarżami. Na minutę przed końcem Munhoz trafił mocno w wymianie. Amerykanin przetrwał to i wstając trafił potężnym kolanem. Brazylijczyk był przez moment w opałach, jednak wrócił do pojedynku. Zawodnicy wdali się w morderczą wymianę. Z tej ostatecznie zwycięsko wyszedł Munhoz. Potężny prawy doszedł do głowy Garbrandta i ten padł na deski. Kilka dodatkowych ciosów w parterze i sędzia przerwał walkę.

Dla byłego mistrza była to już trzecia z rzędu porażka. Munhoz wygrał natomiast trzecią z kolei walkę i ma na koncie 7 zwycięstw w ostatnich 8 pojedynkach.