MMA PLNajnowszeUFCUFC 228: Tyron Woodley znęcał się nad Darrenem Tillem i udusił pretendenta w drugiej rundzie

UFC 228: Tyron Woodley znęcał się nad Darrenem Tillem i udusił pretendenta w drugiej rundzie

W walce wieczoru gali UFC 228 w Dallas mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley (19-3-1) zachował pas mistrzowski poddając w drugiej rundzie Darrena Tilla (17-1-1) serwując Anglikowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

Foto: NEW YORK, NY - NOVEMBER 12: Tyrone Wodley of the United States reacts against Stephen Thompson of the United States in their welterweight championship bout during the UFC 205 event at Madison Square Garden on November 12, 2016 in New York City. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Pierwsza runda zaczęła się od błyskawicznej, ale nieudanej próby sprowadzenia przez Woodleya. Amerykanin ruszył na Anglika w jednym celu – by przenieść walkę do parteru, ale Till umiejętnie się przed tą próbą mistrza wybronił. Sędzia pojedynku po minucie przepychania przeniósł ją z powrotem na środek oktagonu, gdzie zawodnicy wymieniali się ciosami. Woodley wyglądał na aktywniejszego zawodnika próbując mocnych prawych sierpów i wysokich kopnięć, które nie zrobiły jednak na Tillu wrażenia.

Wrażenie natomiast zrobił na Angliku potężny prawy sierp z początku drugiej rundy, który położył tego kolosa na plecach na macie oktagonu. Tam Woodley niemiłosiernie znęcał się nad rywalem stosując potężne ground&pound. I kiedy wydawało się, że grad ciosów Amerykanina jakimś cudem Tillowi uda się przetrwać, ten założył duszenie brabo i tą techniką zmusił pretendenta do poddania.

Niesamowity występ mistrza na UFC 228 w Dallas!

KOMPLET WYNIKÓW GALI UFC 228 W DALLAS

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis