MMA PLNajnowszeClout MMAUczestnik Igrzysk Olimpijskich mocno o zachowaniu Załęckiego! ”Bad Boy” nie będzie zadowolony!

Uczestnik Igrzysk Olimpijskich mocno o zachowaniu Załęckiego! ”Bad Boy” nie będzie zadowolony!

Igor Jakubowski uczestnik Igrzysk Olimpijskich w boksie oraz zawodowy pięściarz postanowił w mocnym stylu skomentować zachowanie Denisa Załęckiego na freakowej konferencji Clout MMA. Jakubowski od razu zaznaczył, że w tym pojedynku będzie kibicował byłemu zawodnikowi KSW i UFC – Danielowi Omielańczukowi.

Załęcki

Podczas poniedziałkowej konferencji prowadzący ogłosili, że na następnej edycji dojdzie do wyczekiwanego starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Denisem Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Krótko mówiąc obaj za sobą nie przepadają. Na środku doszło do face to face, ale długo nie było trzeba czekać… Załęcki od razu zaatakował swojego najbliższego przeciwnika, a Omielańczuk odpowiedział kopnięciem. Wkroczyć musiała ochrona.

Sami zobaczcie:

”Bad Boy” w mediach społecznościowych zabrał głos w sprawie całego zamieszania i zapewnił, że słyszał jakoby Daniel miał go zaatakować przy pierwszym spotkaniu oko w oko.

Mocny komentarz Jakubowskiego!

Igor Jakubowski na instagramie postanowił w mocnym stylu wypowiedzieć się o zachowaniu Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” nie będzie zadowolony.

@danielomielanczuk jazda z tą parówką 🔥🔥🔥 – napisał Jakubowski

Igor to przede wszystkim uczestnik Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 – odpadł po pierwszej walce. 30-latek ma na swoim koncie zwycięski Turniej im. Feliksa Stamma, mistrzostwo Unii Europejskiej, cztery medale seniorskich mistrzostw Polski. Był też trzykrotnie mistrzem Polski młodzieżowców, dwukrotnie juniorów i raz kadetów.

Jakubowski swoją większą popularność zdobył w 2019 roku za sprawą udziału w reality show TVN 7 ”Big Brother”.

Igor spróbował swoich sił w zawodowym boksie, lecz nie wyglądało to już tak obiecująco. 30-latek aktualnie ma rekord 3 zwycięstw i dwóch porażek. Ostatni pojedynek miał miejsce w październiku 2021 roku, gdy w pierwszej rundzie przegrał z Kajetanem Kalinowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis