MMA PLNajnowszeBez kategoriiUaktualnienie rozpisek, zmiany na blogu!

Uaktualnienie rozpisek, zmiany na blogu!

Podczas gdy vpatyk uczy się do egzaminu, który zrobi z niego Uber-Ziobro (vpatyk to prawnik z prawie dwoma aplikacjami!)* sajo zajął się naszymi rozpiskami. Dzisiejsze zmiany w rozpiskach UFC to:

Gamrot - Dos Anjos

W organizacji WFC wystapią byli zawodnicy UFC: Brad Imes i Travis Wiuff, a na gali w roli gości mają pojawić się Jens Pulver i Roger Huerta. WFC to lokalna organizacji w Minneapolis w stanie Minnesota.

Tyle mniejszych newsów. Zwróćcie uwagę, jak bardzo doje… fajne są teraz nasze rozpiski, macie na wyciągnięcie ręki poster danej gali, oficjalną stronę i link do newsów związanych z daną galą. Dodatkowo każdy fighter ma odnośnik do bazy danych Sherdoga. Dzięki temu, możecie sprawdzić, czy któryś nie walczył z Travisem Fultonem (imo nie ma takich zawodników, nie jesteś prawdziwym fighterem, jeżeli nie walczyłeś z Fultonem…)

Wprowadziłem również zabezpieczenie przed hotlinkowaniem obrazków, które hostujemy u siebie. Kilka newsów, które napisaliśmy zostało opublikowanych w innych miejscach bez podania źródła. Jasno i wyraźnie: można nas kopiować wszędzie, absolutnie wszędzie, ale:

  1. zawsze podaj źródło
  2. nigdy nie zmieniaj treści
  3. zdjęcia hostuj we własnym zakresie – jest sporo darmowych miejsc, np. fotosik.pl
  4. (nieobowiązkowe) daj nam znać w komentarzach – cieszymy się z każdej inicjatywy, która promuje MMA, każde nowe forum, nowy serwis etc. może zostawić u nas ślad, nie postrzegamy nikogo jako konkurencję, przecież Fedor nie dzwoni do nas z informacjami co u niego – też mamy to od innych, najczęściej zagranicznych serwisów.

I na koniec, żeby pokazać Wam, że warto czytać do końca – półnagie ringgirls z jednego z ostatnich zakupów ProElite, czyli KOTC.

* – mając prawnika w teamie będziemy pozywać wszystkich, którzy obrażają lub nie wypowiadają sie z należytym szacunkiem o Chris’ie Lebenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis