MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury zabiera głos po odwołanej walce i zapewnia: Usyk uniknął kłopotów!

Tyson Fury zabiera głos po odwołanej walce i zapewnia: Usyk uniknął kłopotów!

Tyson Fury nie ma szczęścia w ostatnim czasie… ”Król Cyganów” pokazał się zdecydowanie poniżej swoich możliwości w starciu z debiutującym Francisem N’Gannou, a teraz doznał kontuzji przed hitową walką. Mowa oczywiście o starciu na szczycie wagi ciężkiej z Oleksandrem Usykiem. Fury zabrał głos po odwołaniu walki.

Fury

Przypomnijmy, że do walki miało dojść siedemnastego lutego w Arabii Saudyjskiej. Cała gala została odwołana. W tej sytuacji czekamy na nową datę pojedynku Usyk-Fury. Kapitalnie zapowiadający się pojedynek kolejny raz odkłada się w czasie.

Warto zaznaczyć, że zgłosił się od razu chętny do zastąpienia Fury’ego. Utytułowany pięściarz Filip Hrgović był gotowy na walkę w tym terminie, ale jak widać w Arabii Saudyjskiej nie na taki scenariusz liczyli.

Fury zabiera głos!

Tyson Fury jeszcze bardziej podkręca sytuację? Na Brytyjczyka spadła lawina krytyki po tym jak wypadł z pojedynku z Oleksandrem Usykiem.

Fury zabrał głos w mediach społecznościowych i zapewnił, że jest w kapitalnej formie, a Usyk uniknął kłopotów.

Nic nie poradzę na kontuzję w sparingu, ale mogę powiedzieć, że Usyk uniknął kłopotów. Jestem w wyśmienitej formie. Podpiszę kontrakt na nową datę tak szybko, jak będę w stanie. Rok 2024 będzie wielkim dla teamu Króla Cyganów.

Kontuzja Fury’ego skutkuje około 90 dniami pauzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis