MMA PLNajnowszeBoksTyson Fury w dramatycznym stanie! Został wyrzucony z klubu przez ochronę!

Tyson Fury w dramatycznym stanie! Został wyrzucony z klubu przez ochronę!

Tyson Fury zakończył ten wieczór w dramatycznym stanie! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii wagi ciężkiej został nagrany przez gapiów, kiedy został wyprowadzony z klubu lub baru w swoim mieście Morecambe.

Tyson Fury w dramatycznym stanie

Wideo przedstawiające stan fizyczny pięściarza, który jak się powszechnie mówi “wypił o jednego drinka za dużo” obiega właśnie internet.

Tyson Fury obecnie znajduje się w takim momencie swojej kariery, w którym jeszcze nigdy nie był. Anglik doznał bowiem pierwszej w karierze porażki, kiedy to na gali w Arabii Saudyjskiej uległ obecnemu niekwestionowanemu mistrzowi wagi ciężkiej Oleksandrowi Usykowi.

Walka tamta zakończyła się decyzją sędziów na korzyść Ukraińca, ale już zapowiedziany jest rewanż między tą dwójką.

Tyson Fury w dramatycznym stanie! Został wyrzucony z klubu przez ochronę!

Teraz natomiast Fury może zająć się tak zwanym normalnym życiem. Okres przygotowawczy i walka już za nim, a następne sportowe wyzwanie dopiero za kilka miesięcy.

Dlatego właśnie Fury postanowił pójść w tango i lekko z tym tango przesadził. W siedzi pojawiło się wideo, na którym widać jak pięściarz zostaje wyrzucony z klubu w swoim mieście, a potem na kolanach przemierza jedną z ulic pod wspomnianym klubem:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis